2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

2.septembris Variņu pamatskolā

    Septembris – pirmais rudens mēnesis, septembris – pirmais mācību gada mēnesis, septembris – Dzejas mēnesis.

    Variņu pamatskolā pirmā skolas diena pagāja silti un emocionāli gaiši. Mazo pirmklasnieku sveica rudenīgās saulespuķes, kuras majestātiski iejutās skolas hallē. Jau Zinību dienas vakarā astotās klases audzēkņi, viņu vecāki (pat omītes) izrotāja skolas telpas gan ar pīlādžu paklājiem, gan gladiolām, gan asteru ziediem, lai 2.septembrī  visi – mazie, skolotāji, audzēkņi, viesi – justos gaidīti skolā.

    Svinīgajā pasākumā  Variņu pamatskolā piedalījās Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece E.Kindzule, Variņu pagasta pārvaldnieks U.Birkenšteins. Negaidīti ieradās arī Sarkangalvīte un Vecmāmiņa apsveikt visus jaunajā mācību gadā.

    Kā tad jutās devītie šajā saulainajā dienā? Rūta par 2.septembri saka: ’’Tādas emocijas, kādas jutu 2.septembrī, es vairs neizjutīšu nekad. Ienākot skolā, es jutos kā devītklasnieks, kurš uzsācis šajā skolā savu izšķirošo dzīves gadu.’’ Inga papildina, ka ļoti patikusi izdekorētā skola, dzeja, kuru lasīja Aleks un Justīne, improvizācijas teātris, kuru spēlēja Justīne un viņas atraktīvā omīte.

     Lai visiem radošs, iecerēm bagāts jaunais mācību gads!

Skolotāja Māra Lāce