2022. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt
Flower

Smiltenes vidusskola

Iestādes mājaslapa

Vēsture

Smiltenes vidusskola ir izveidojusies 2016.gada 1.augustā, apvienojot agrākās skolas Smiltenes ģimnāzija, Smiltenes Centra vidusskola un Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola. Skola izvietota vairākās ēkās – Dakteru ielā 27, Dārza ielā 17 un Rīgas ielā 16c.

Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupas izvietotas ēkā Rīgas ielā 16c, Smiltenē, Smiltenes novads

Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupas

Pirmsskolā prasmes un zināšanas apgūst pusotru līdz sešus gadus veci bērni. 

Mazās “Bitītes”, “Lācēni”, “Zaķēni”, “Mārītes”, “Pūcītes” un “Taurenīši” mācās skolas ēkā Rīgas ielā 16 c. Darba laiks – no plkst. 7:30 līdz 18:30.

Bērniem ir iespēja paēst garšīgas un veselīgas brokastis, pusdienas un launagu.

Nodarbības notiek, ņemot vērā jaunās izglītības vadlīnijas, respektējot katra personību un individualitāti. Bērni gūst pirmos matemātiskos priekšstatus, mācās pareizi lietot valodu, apgūst vizuālās mākslas, dabaszinību  un mājturības pamatprasmes, sporto, muzicē un kopā svin svētkus. Papildus iespējams apgūt angļu valodas pamatus. Strādā logopēds un psihologs.

Piecgadīgo un sešgadīgo bērnu apmācība notiek arī pirmsskolas grupā “Ķipariņi”  Smiltenes vidusskolas ēkā Dārza ielā 17. Darba laiks no 8:00 līdz 13:00.

IESNIEGUMI

Iesniegums bērna uzņemšanai Smiltenes novada vispārizglītojošā izglītības iestādē

Iesnieguma veidlapa uzņemšanai skolā.

Iesniegums uzņemšanai 1.klasē.

Ziņas par skolu

2020./2021.m.g. skolā mācās 1001 skolēns, no tiem 130 pirmsskolā.

Skolā strādā 100 pedagogi.

Izglītība
Smiltenes vidusskolas skolēni piedalās starptautiskajā olimpiādē

Smiltenes vidusskolas skolēni piedalās starptautiskajā olimpiādē "The Best in English" 

Šodien 16 devīto, vienpadsmito un divpadsmito klašu skolēni tiešsaistē piedalījās starptautiskajā olimpiādē “The Best in English”.
Smiltenes vidusskolas jauniešiem piedalīšanās šajā olimpiādē jau kļuvusi par tradīciju. Šogad no Smiltenes vidusskolas skolēniem labākais rezultāts 12. klases skolniecei Alisei Čukurei, kura ieguva 94 no 118 iespējamiem punktiem.

Lasīt vairāk ›

Izglītība
Meistardarbnīca, atbalstot ukraiņu brīvības cīnītājus

Meistardarbnīca, atbalstot ukraiņu brīvības cīnītājus

Ticam, ka tā patiesā mīlestība un daudzie laba vēlējumi, ko kopā ar 24. novembrī Smiltenes vidusskolā izlietajām ierakumu svecēm un skolēnu vecāku, vecvecāku un skolotāju adījumiem sūtīsim uz Ukrainu, palīdzēs karavīriem šajā skaudrajā ziemā un stiprinās viņu dvēseles spēku!

Lasīt vairāk ›

Izglītība
Brauciens, kurā piepildās vairāki sapņi

Brauciens, kurā piepildās vairāki sapņi

Smiltenes vidusskolā šobrīd mācās seši ukraiņu skolēni. Katrs no viņiem uz šejieni atbraucis ar savu stāstu un arī sāpi, kuru dziedināt var tikai liela mīlestība un laiks. Lai sniegtu mīlestību bērniem, tā tieši tikpat svarīga arī viņu ģimenēm, kuras notikušo apzinās un izdzīvo vēl skaudrāk. Direktores vietniece Inese Raiskuma jau sen klusībā sapņoja, ka būtu jauki ukraiņu skolēnus un viņu tuvākos cilvēkus aizvest ekskursijā uz mūsu valsts galvaspilsētu. Īsi pirms valsts svētkiem šo ieceri izdevās īstenot. Kā izrādījās vēlāk, tas nebija vienīgais sapnis, kas šajā dienā piepildījās…

Lasīt vairāk ›

Izglītība
Smiltenes vidusskolā Latvijas dzimšanas dienā atver vērtību krātuvi

Smiltenes vidusskolā Latvijas dzimšanas dienā atver vērtību krātuvi

Vakar Smiltenes vidusskolā, mūsu mīļās Latvijas dzimšanas dienas priekšnojausmās, visu klašu un arī pirmsskolas grupās notika svinīga kopā sanākšana. Lai sagatavotos svinēšanai ar izpratni, kopā tika minētas vieglas un grūtas mīklas, krāti zelta fakti par mūsu mīļo zemi. Skanēja Latvijas un tās brīvībai veltītas dziesmas. Tām līdzi dziedāja dvēsele.

Lasīt vairāk ›

Izglītība
Erudīcijas spēle “Es mīlu tevi, Latvija!”

Erudīcijas spēle “Es mīlu tevi, Latvija!”

Pirms valsts svētkiem Smiltenes vidusskolā notika erudīcijas konkurss – spēle “Es mīlu tevi, Latvija!” Tika pārbaudīts, cik jaunieši un skolotāji ir zinoši, ātri un attapīgi Latvijas kultūrā, sportā, kino, vēsturē, ģeogrāfijā dabā un mūzikā. Bija iespēja pamēģināt, kā ir dziedāt zināmas dziesmas,  to vārdu vietā lasot pavisam citu tekstu no dotās grāmatas. Iedvesmojoties no populārā televīzijas šova, tika spēlēti arī “Klusie telefoni”. Jautājumi un atbildes mijās ar jaunām un ne tik jaunām dziesmām.

Lasīt vairāk ›

Kalendārs