2023. gada 28. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt
Flower

Raunas pamatskolas pirmsskolas izglītības iestāde

Skolotāji

Raunas pamatskolas pirmsskolas iestādes skolotāji

Evija Pumpuriņa – direktore

Ritma Temnova – pirmsskolas metodiķe

Dace Ābrama – mūzikas skolotāja

Zane Tikuma – sporta skolotāja

Elita Ruska – skolotāja

Dzintra Slišāne – skolotāja

Inga Ozoliņa – skolotāja palīgs

Dana Safronova – skolotāja

Gita Landrāte – skolotāja

Mudīte Kārkliņa – skolotāja palīgs

Antra Grahoļska – skolotāja palīgs

Elīne Spalviņa – skolotāja

Anita Rekmane – skolotāja

Liene Kolego – skolotāja

Gita Bāliņa – skolotāja palīgs

Undīne Fiņko – skolotāja

Siguta Rudaka – skolotāja

Selga Pavasare – skolotāja palīgs

Baiba Lasmane – skolotāja

Raivo Kokins – skolotājs

Līga Dortāne – skolotāja palīgs

Laura Vīgante – skolotāja

Evita Rasa- Zīrāka – skolotāja

Ilze Āka – skolotāja palīgs

Inga Sapožņikova Pētersone – skolotāja palīgs

Izglītība
Raunas pamatskola meklē medmāsu

Raunas pamatskola meklē medmāsu

Raunas pamatskola aicina darbā MEDMĀSU (profesijas kods 2221 46) uz nenoteiktu laiku, uz pusslodzi. Atalgojums 516 EUR pusslodze. Darba izpildes vieta – Raunas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupas. Pienākumu apraksts: pirmās palīdzības sniegšana bērniem, vecākiem un darbiniekiem; visu iestādes darbinieku obligātās medicīniskās apskates savlaicīgas izpildes uzraudzīšana; uzskaitīt slimības dēļ neieradušos bērnus, sekot, lai pēc slimībām bērni […]

Lasīt vairāk ›

Raunas pamatskola
Raunas pamatskola aicina darbā NOLIKTAVAS PĀRZINI, Raunas pamatskolas pirmsskolas grupās

Raunas pamatskola aicina darbā NOLIKTAVAS PĀRZINI, Raunas pamatskolas pirmsskolas grupās

Galveno pienākumu apraksts:  Pasūtīt pārtikas produktus un saimniecības preces. Pieņemt un pārbaudīt, saņemšanas brīdī, krājumus, vai atbilst norādītajam  nominālam pavaddokumentā; Veikt krājumu izvietošanu noliktavā, atbilstoši glabāšanas termiņiem un vietai; Ievērot krājumu uzglabāšanas noteikumus, izsniegt pārtikas krājumus, pamatojoties uz sastādītajām ēdienkartēm, sastādot pārtikas produktu izsniegšanas sarakstu. Veikt izejvielu un produktu pirmapstrādi virtuvē, marķēt krājumus, atbilstoši normatīvajiem […]

Lasīt vairāk ›

Drustu psk
Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola aicina darbā LIETVEDI. Galveno pienākumu apraksts:  Sniegt informāciju apmeklētājiem elektroniski, telefoniski, klātienē; Organizēt dokumentu pārvaldību, t.sk., personāla un izglītojamo dokumentāciju; Darbs ar Valsts izglītības informācijas sistēmu (VIIS), Valsts pārbaudījumu izglītības sistēmu (VPIS), E-KLASE, vienoto pašvaldības sistēmu VISVARIS, dokumentu vadības sistēmu NAMEJS, elektronisko iepirkumu sistēmu EIS; Bērnu ēdināšanas apmeklējumu uzskaite. Prasības pretendentam: vidējā profesionālā […]

Lasīt vairāk ›

Kalendārs