2022. gada 9. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt
Flower

Raunas pamatskolas pirmsskolas izglītības iestāde

Skolotāji

Raunas pamatskolas pirmsskolas iestādes skolotāji

Evija Pumpuriņa – direktore

Ritma Temnova – pirmsskolas metodiķe

Dace Ābrama – mūzikas skolotāja

Zane Tikuma – sporta skolotāja

Elita Ruska – skolotāja

Dzintra Slišāne – skolotāja

Inga Ozoliņa – skolotāja palīgs

Dana Safronova – skolotāja

Gita Landrāte – skolotāja

Mudīte Kārkliņa – skolotāja palīgs

Antra Grahoļska – skolotāja palīgs

Elīne Spalviņa – skolotāja

Anita Rekmane – skolotāja

Liene Kolego – skolotāja

Gita Bāliņa – skolotāja palīgs

Undīne Fiņko – skolotāja

Siguta Rudaka – skolotāja

Selga Pavasare – skolotāja palīgs

Baiba Lasmane – skolotāja

Raivo Kokins – skolotājs

Līga Dortāne – skolotāja palīgs

Laura Vīgante – skolotāja

Evita Rasa- Zīrāka – skolotāja

Ilze Āka – skolotāja palīgs

Inga Sapožņikova Pētersone – skolotāja palīgs

Raunas pamatskola
Raunas pamatskola aicina darbā NOLIKTAVAS PĀRZINI, Raunas pamatskolas pirmsskolas grupās

Raunas pamatskola aicina darbā NOLIKTAVAS PĀRZINI, Raunas pamatskolas pirmsskolas grupās

Galveno pienākumu apraksts:  Pasūtīt pārtikas produktus un saimniecības preces. Pieņemt un pārbaudīt, saņemšanas brīdī, krājumus, vai atbilst norādītajam  nominālam pavaddokumentā; Veikt krājumu izvietošanu noliktavā, atbilstoši glabāšanas termiņiem un vietai; Ievērot krājumu uzglabāšanas noteikumus, izsniegt pārtikas krājumus, pamatojoties uz sastādītajām ēdienkartēm, sastādot pārtikas produktu izsniegšanas sarakstu. Veikt izejvielu un produktu pirmapstrādi virtuvē, marķēt krājumus, atbilstoši normatīvajiem […]

Lasīt vairāk ›

Drustu psk
Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola aicina darbā LIETVEDI. Galveno pienākumu apraksts:  Sniegt informāciju apmeklētājiem elektroniski, telefoniski, klātienē; Organizēt dokumentu pārvaldību, t.sk., personāla un izglītojamo dokumentāciju; Darbs ar Valsts izglītības informācijas sistēmu (VIIS), Valsts pārbaudījumu izglītības sistēmu (VPIS), E-KLASE, vienoto pašvaldības sistēmu VISVARIS, dokumentu vadības sistēmu NAMEJS, elektronisko iepirkumu sistēmu EIS; Bērnu ēdināšanas apmeklējumu uzskaite. Prasības pretendentam: vidējā profesionālā […]

Lasīt vairāk ›

Kalendārs