2023. gada 28. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt
Flower

Raunas pamatskolas Drustu struktūrvienība

Vēsture

            Viens no nozīmīgākajiem notikumiem Drustu pagasta dzīvē  20. gadsimta trīsdesmitajos gados bija jaunas skolas celtniecība. Drustēnieši vēlējās skaistu un modernu skolu. Jaunas skolas celtniecību atbalstīja Drustu pagasta vecākais, Lāčplēša ordeņa kavalieris Jānis Barons.

            Pagasta ļaudis centās iegūt skolas celtniecībai vajadzīgos līdzekļus. Pārdeva Auļukalna muižas pili. Aicināja ziedot naudu skolas celtniecībai. Turīgākie saimnieki ziedoja katrs 500 latu, daži pat 1000 latu. Drustu tirgotāji kopā ziedoja 4000 latu. 1936. gada 28. jūnijā plkst. 15.00 sākās skolas pamatakmens ielikšanas svinības. Direktori Drustu skolā – Kārlis Ozoliņš, Jānis Vasilis, Dominiks Horoševskis, Arvīds Treimanis,  Daina Jaunkalne, Irēna Anspoka, Rolands Upīte, Valija Auziņa, Andris Simanovičs, Ilga Mitre un Guntars Ločmelis. No 1989. gada līdz 2019. gadam izglītības darbu Drustu skolā vadīja Aida Vašile. 2019.gadā, tajā laikā, Raunas novads veica skolu tīkla reformu, kā rezultātā Drustu pamatskola kļuva par Raunas vidusskolas filiāli, turpinot darbu kā viena novada skola, no 2021. gada septembra, Drustu pamatskola ir Raunas pamatskolas struktūrvienība.

Skolotāji

Skolotājs Atbildība

Sanita Vašile

1./2.klases audzinātāja;

 PII audzinātāja, Dizains un tehnoloģija 1.,2.,4.kl.,Latviešu valoda 1.kl.,3-4.kl. vizuālā māksla

Vēsma Lapiņa

3./4.klases audzinātāja;

Matemātika 1. – 4.kl., Datorika 4.,5.,6kl., 

Ieva Lejmalniece

5.klases audzinātāja;

Latviešu valoda 3.- 6.kl.,  4.- 6.kl., Krievu valoda 

 

Māra Kovriga

6.klases audzinātāja;

Matemātika 5.,6.kl., 

Aiga Zvēriņa

PII audzinātāja

Sanda Dravante

PII audzinātāja; Sociālās zinības 1.,2.,3.kl., Dabaszinības 1. – 4.kl.

Jolanta Briša

Angļu valoda 1.-4.kl.

Aira Kārkliņa Sociālās zinības un vēsture, 4.-6. kl.
Inga Zariņa Dabaszinības, 5.-6.kl. 

Māris Krams

Sports un veselība, 3.- 6.kl.

Zane Tikuma

Sports un veselība PII, 1.,2.kl., 5-6. kl. teātra māksla

Sarma Bērziņa

Mūzika PII, 1.– 6.kl.

Sanita Vītola

Vizuālā māksla, 1.-2., 5.-6.kl., dizains un tehnoloģijas, 5-6.kl.

Gundega Kurpniece

Angļu valoda, 5-6.kl.

Anita Ābola

bibliotekāre

Undīne Fiņko

logopēde

   

Raunas pamatskolas ikdienas aktivitātēm seko līdzi skolas facebook.com lapā ŠEIT

Drustu psk
Meklējam skolotāja palīgu Drustu struktūrvienības pirmsskolā

Meklējam skolotāja palīgu Drustu struktūrvienības pirmsskolā

Drustu struktūrvienības pirmsskola aicina pieteikties darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (profesijas kods 5312 01) uz noteiktu laiku – 1 mēnesis (vasaras sezonā). Piedāvājam: iespēju strādāt dinamiskā, draudzīgā un uz attīstību vērstā kolektīvā; radošu un atbildīgu darbu ar iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi; sociālās garantijas; atalgojumu 496,50 EUR bruto mēnesī par 0.75 likmi (6 stundas dienā, 30 stundas nedēļā); Pienākumi: […]

Lasīt vairāk ›

Drustu psk
Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola aicina darbā LIETVEDI. Galveno pienākumu apraksts:  Sniegt informāciju apmeklētājiem elektroniski, telefoniski, klātienē; Organizēt dokumentu pārvaldību, t.sk., personāla un izglītojamo dokumentāciju; Darbs ar Valsts izglītības informācijas sistēmu (VIIS), Valsts pārbaudījumu izglītības sistēmu (VPIS), E-KLASE, vienoto pašvaldības sistēmu VISVARIS, dokumentu vadības sistēmu NAMEJS, elektronisko iepirkumu sistēmu EIS; Bērnu ēdināšanas apmeklējumu uzskaite. Prasības pretendentam: vidējā profesionālā […]

Lasīt vairāk ›

Drustu psk

2022./2023. mācību gads Raunas pamatskolas Drustu struktūrvienībā

No 2022./2023. mācību gada Raunas pamatskolas Drustu struktūrvienībā būs iespējams mācīties no 1. līdz 6. klasei. Lai pilnveidotu izglītības piedāvājumu Drustu struktūrvienībā, 2022. gada pavasarī notika Drustu pagastā deklarēto bērnu vecāku un skolas darbinieku aptauja. Raunas pamatskola izsaka pateicību ikvienam, kurš iesaistījās aptaujā un izteica savu viedokli, kā uzlabot izglītības piedāvājumu Drustos!  Ar galvenajiem vecāku […]

Lasīt vairāk ›

Drustu psk
Skolotāju vakances Raunas un Drustu skolās uz nākošo mācību gadu

Skolotāju vakances Raunas un Drustu skolās uz nākošo mācību gadu

Smiltenes novada izglītības iestādēs aicina skolotājus pieteikties darbā uz nākošo mācību gadu.

Lasīt vairāk ›

Kalendārs