2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Zinību svētki Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

“Gaujiena ir viena laba ceļa sākums” – ar šiem Ojāra Vācieša vārdiem iesākās mūsu skolas 100gades svinības. Arī šis mācību gads bija kādam pats ceļa sākums, bet kādam ceļa pēdējie metri Gaujienā. Gads ir bijis gan notikumu, gan izaicinājumu pilns. Esam mainījušies, sasnieguši jaunas virsotnes, kļūdījušies un labojuši savas kļūdas, pildījuši ikdienas darbus, apliecinājuši sevi mācību olimpiādēs, konkursos, sporta sacensībās.

31.maijā mācību gads noslēdzās ar Zinību svētkiem, kur tika godināti tie skolēni, kas ir centīgi veikuši ikdienas mācību darbu un darījuši mazliet vairāk nekā no viņiem prasa, t.i., piedalījušies olimpiādēs, konkursos un sacensībās.

Šo mācību gadu augstā līmenī pabeidza Agnete Esmeralda Lauce, optimālā līmenī – M.Kuzmina, K.Kalniņš, E.Lazdiņa,  D.Orehova, A.Ronimois, M.Šeludčenko, D.Dihol, A.Kalniņa, S.Skuja, E.Auziņa, N.Mūrniece, J.Zariņš, M.Ziemiņa, M.Kalniņa, K.Zariņa, R.Pakalns.

Lepojamies ar Smiltenes novadā iegūtajām vietām mācību olimpiādēs: Leonarda Lazdiņa un Jāņa Kalniņa 3.vietu matemātikā, Emīlijas Pilmanes 3.vietu, Egijas Auziņas 2. vietu mūzikā,  Martas Kalniņas 1.vietu mūzikā un 2.vietu vēsturē, Katrīnas Zariņas 1.vietu vēsturē un 3.vietu fizikā! 

Katrīna Zariņa un Marta Kalniņa piedalījās vēstures olimpiādē valstī, kur abas meitenes parādīja ļoti labu sniegumu. Katrīna ieguva ATZINĪBU valstī, bet Martai pietrūka burtiski pāris punktu līdz godalgām!

Mēs priecājamies par sasniegumiem Latvenergo “Fizmix” konkursā, kur mūsu skolas komanda  – M.Ziemiņa, M.Kalniņa, K.Zariņa, R.Pakalns un E.E. Krasnojarskis – ieguva 5. vietu 37 komandu konkurencē Vidzemē un nokļuva pusfinālā Rīgā! 6.-7.klases komanda piedalījās Sporta čempionātā Bauskā! 8.klases skolēni – B.K.Pilmane, M.Orehova, K.K.Kosirevs komandā ieguva 3.vietu krievu valodas konkursā Smiltenes novadā! Skatuves runas konkursā I pakāpi Smiltenes novadā ieguva R.Lūsis, L.Bernarte, M.Ziemiņa, M.Kalniņa un R.Pakalns, taču Rauls valsts kārtā skatuves runas konkursā ieguva – AUGSTĀKO pakāpi!  Jāatzīmē N.Mūrnieces un K.Zariņas pētniecisko darbu augstie novērtējumi konkursā “Latviešu pēdas Sibīrijā un Tālajos Austrumos”, kā arī N.Mūrnieces 3.vieta valstī sacerējumu konkursā, ko organizē fonds “Sibīrijas bērni”.

Lepojamies ar sportistiem – M.Kalniņu, E.Auziņu, E.Krasnojarski, R.Pakalnu, M. Andersonu, T. Bukovecki, K.Kosirevu un V.Lepinu, kas ieguva 1.vietas florbolā un basketbolā Smiltenes novadā!

Zinību svētku noslēgumā kā izveidojusies tradīcija ir skolotāju “Pūcīšu” pasniegšana skolēniem par labu vārdu skolotājam, “par izglābtu” dienu, par atbalstu un atsaucību, par izaugsmi, par vērtīgām sarunām, par pieklājību. 18 skolēni saņēma šīs īpašās balvas.

Paldies skolotājiem par šo darbīgo mācību gadu! Paldies vecākiem par atbalstu un iedrošinājumu saviem bērniem!

Lai visiem vasara ir krāsaina – ar atpūtu, piedzīvojumiem, ceļojumiem, koncertiem, sapņu piepildīšanos!

Direktores vietniece izglītības jomā Līga Bukovska