2023. gada 3. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Zīmolvedības un mārketinga vebinārs Smiltenes novadā

Smiltenes novada pašvaldība šī gada 7.oktobrī, tiešsaistes platformā “Zoom”, organizē izglītojošu vebināru uzņēmējiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, pašvaldības iestāžu darbiniekiem un citiem interesentiem, kur nozares profesionāļu vadībā būs iespēja uzzināt – zīmolvedības tendences un galvenos izaicinājumus, Kā un Kāpēc stāstīt stāstus, par efektīvu sastrādi sociālajos tīklos un par to, kādi ir knifi profesionāla video veidošanai un kā veidot foto pēcapstrādi bez profesionālas tehnikas.

Pēc nelielas pauzītes, apmācību otrajā daļā tiks apskatītas tēmas, par to kā mēs visi kopā varam ieviest Smiltenes novada zīmolu:

  • Kāpēc Smiltenes novadam bija nepieciešams jauns zīmols?
  • Novada zīmola stratēģija
  • Smiltenes novadā sanāk! – radošais koncepts
  • Kā darbināt novada zīmolu sava uzņēmuma/ organizācijas labā?
  • Citu teritorijas zīmolu izmantošanas piemēri pasaulē

Vebināra ekspertu komanda:

Lolita Ozoliņa – Zīmolvedības un komunikācijas eksperte, Lelde Beņķe – Sociālo tīklu mārketinga eksperte, Ilze Deņisova – Multimediju apmācību vadītāja, Ieva Pūķe – Smiltenes novada zīmola stratēģijas izstrādātāja, Eduards Dubovickis – Smiltenes novada zīmola radošā koncepta izstrādātājs.

Pievienojies vebināram – būs interesanti!