2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ziemassvētku laiks ir laiks brīnumiem un labajiem darbiem.

No 20. novembra līdz 13. decembrim Smiltenes vidusskolā norisinājās labdarības akcija “Ticot brīnumiem, kuras ietvaros tika saziedotas jaunas rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas “drosmes kastei”, lai palīdzētu iepriecināt bērnus medicīnisko procedūru laikā.

Kopā saziedotas 697 vienības. Tās tika nogādātas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Akcijas organizatores pirmsskolas grupiņas “Bitītes” skolotājas Laura Buča un Marta Dreimane no sirds pateicas visiem par lielo atsaucību un atbalstu šajā akcijā.

Liels paldies arī Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādei par iesaistīšanos! Pateicamies SIA “Privātbūve” par sadarbību un saziedoto lietu nogādāšanu slimnīcā. Kopīgiem spēkiem esam radījuši Ziemassvētku brīnumu!

Ar cieņu,
Marta Dreimane un Laura Buča