2023. gada 3. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Vislatvijas vingrojumā piedalās 863 Smiltenes vidusskolas skolēni!

Ar moto “Mēs esam #SPORTIŅĀ!” Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētajā Vislatvijas vingrojumā piedalījās 863 Smiltenes vidusskolas skolēni!

Skolā dažādas sportiskas, veselību stiprinošas aktivitātes bijušas ne tikai Olimpiskajā mēnesī (no 23.aprīļa līdz 21.maijam), bet visu šo mācību gadu. “Tās lielā mērā palīdzējušas saliedēt kolektīvu un izturēt daudzās stundas pie viedierīcēm,” atzīst sporta skolotājs Jurģis Jurka, kurš kopā ar citiem skolas fizkultūras skolotājiem regulāri rosina skolēnus uz dažādiem sportiskiem izaicinājumiem. Gan individuāli, gan kopā ar ģimeni.

Fiziski aktīvākie mācību gada noslēgumā saņems balvas.

“Tu nevari uzveikt cilvēku, kurš nekad nepadodas,” saka Džordžs Hermans Rūts (plašāk pazīstams kā “Mazulis” Rūts), kurš atzīts par vienu no visu laiku labākajiem beisbolistiem.

Smiltenes vidusskolā aug jaunie olimpieši, kas nekad nepadodas!

Video