2023. gada 23. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Vidusskolas jauniešu un absolventu sveiciens Smiltenes simtgadē

Smiltenes vidusskolas jauniešu sapņi un cerības pirms simts gadiem un šodien… Tajos ir kas tik skaists un laika nogriežņiem pāri stāvošs! Un pats brīnišķīgākais, ka šis patiesais un vitālais dvēseles kodols, atmodināts, spēj darīt brīnums ikvienā vecumā…

Kavējamies atmiņās un notikumos, ko pilsētas simtgades laikā ar režisores Gitas Skadiņas gādību mums atklāja Smiltenes vidusskolas jaunieši, un esam no sirds pateicīgi par savu skaisto pilsētu un tās stiprajiem cilvēkiem!

Kā Smiltenes dzimšanas dienai veltītajā sveicienā 18.jūlija vakarā atklāja skolas jaunieši – patiesais spēks, kas daudziem smilteniešiem ļāvis sasniegt augstus mērķus ne vien Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā, slēpjas radošajā brīvībā, mērķtiecībā, ticībā labajam, mīlestībā, atbildībā, cilvēcībā  un ļoti stiprajā piederības sajūtā savai ģimenei, dzimtajai vietai, pilsētai un arī Smiltenes vidusskolai, kas glabā īpašas atmiņas par daudzām smilteniešu paaudzēm…

Paldies arī Smiltenes vidusskolas bibliotēkas vadītājai Ingunai Kudlānei par retrospektīvo ieskatu skolas dzīvē, kas vienmēr bijuši cieši saistīta ar pilsētas vēsturi.

 Teksts: Baiba Vahere

Foto: Inga Zaļkalne