2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Vēlamies teikt sirsnīgu paldies mūsu atbalstītājiem!

Vēlamies teikt sirsnīgu paldies mūsu atbalstītājiem!

Pie zemnieku saimniecības “Ārbirzes” biškopju Lilitas un Viļa Medņu medus burciņām tika laureāti un pedagogi, kas veiksmīgi startēja Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmu pūšaminstrumentu spēles un sitaminstrumentu spēles audzēkņu valsts konkursā un solo dziedāšanas konkursā “Vidzemes cīrulīši”.

Paldies Vitai, kura Mūzikas skolai uzdāvināja veselīgos ziedūdeņus. Vita gatavo – samteņu, kliņģerīšu, citronmelisas, raudenes, smiltsērkšķu, vīgriežu, upeņu un citus ziedūdeņus. Tie, ne tikai saglabā labsajūtu, bet arī uzlabo veselību. Ziedūdeņi priecē mūsu skolotājas un koncertmeistares, kas bija kopā ar konkursa bērniem.

Paldies Bioloģiskai saimniecībai, no Smiltenes novada, Grundzāles pagasta, Jaunlejasrudaciem! Zemnieku saimniecības īpašniece ir Ilze Ronimois. Savā saimniecībā saimnieko kopā ar vīru Gvido Ronimois. Ilze mūs lutināja ar siera, gaļas plati. Cienājām Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas viesus.

Paldies.