2022. gada 12. aug.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Veiksmīgi aizvadīts Ģitārspēles valsts konkurss

Rūpīgs darbs, pacietība un, nenoliedzami, arī talants, ir vainagojies ar panākumiem! Smiltenes mūzikas skolas 2. klases audzēknis Renārs Vikmanis (pedagogs Jānis Žagariņš) vakar no Ģitārspēles valsts konkursa fināla kārtas Mārupes mūzikas skolā pārveda 3. vietas diplomu!

Šāda veida konkurss tiek rīkots reizi piecos gados un tajā sākotnēji jāpiedalās visiem audzēkņiem, kas mūzikas skolā apgūst ģitārspēli. Šī konkursa mērķis bija gan attīstīt audzēkņu profesionālās un uzstāšanās prasmes, gan arī vienlaikus pārraudzīt izglītības kvalitāti profesionālās ievirzes izglītības sistēmā – mācību darba procesu, pedagogu un audzēkņu darba rezultātus.

Konkursu organizēja Latvijas Nacionālais kultūras centrs un tas kopumā noritēja trīs kārtās – Smiltenes mūzikas skolā, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā un Mārupes mūzikas skolā.

 

Informāciju sagatavoja

Sanita Bukava