2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

VBTAI rīko tiešraides translāciju ģimenēm, kurās aug pusaudži

Ceturtdien, 16. aprīlī, plkst. 10.00 Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīkos kārtējko tiešsaistes translāciju, kurā eksperti informēs vecākus par psihoemocionālās palīdzības un atbalsta iespējām ģimenēm ārkārtējās situācijas laikā. Pirmā šāda veida tiešraides translācija notika 8. aprīlī.

Šoreiz īpaša vērība tiks pievērsta ģimenēm, kurās aug pusaudži, un problēmām, kas saistītas ar to ilgstošu uzturēšanos pašizolācijas un ierobežotas socializēšanās apstākļos.

Translācijā piedalīsies psihoterapeite Laura Valaine (“Pusaudžu uzvedības izpausmes un īpatnības krīzes apstākļos. Kā rīkoties vecākam”), psiholoģe Vineta Laizāne (“Kā vecākam rast un izmantot psihoemocionālus resursus ģimenes pilnas vai daļējas pašizolācijas apstākļos”),k;a arī komiķis, mūziķis, influenceris Edgars Bāliņš.

Translācija būs vērojama Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un ziņu aģentūras LETA mājaslapā, kā arī Labklājības ministrijas un VBTAI Facebook kanālos.

Pasākuma paredzamais ilgums – viena stunda.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Taivo Trams, VBTAI