2023. gada 3. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Variņu pamatskolas komandai 1.vieta pasākumā “Startē Valkā -restartē Stokholmā”

10.maijā Variņu pamatskolas komandai bija iespēja piedalīties pasākumā “Startē Valkā -restartē Stokholmā”, kas notika Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā un iegūt 1.vietu un galveno balvu – braucienu ar prāmi uz Stokholmu.

Pasākumā Valkā  piedalījās  deviņas Vidzemes skolu komandas ar jauniešiem vecumā no 14-16 gadiem .

Pasākumā, kas uzlādē spēkus un kurā varēja gūt pozitīvas emocijas, skolēniem bija iespēja veikt eksperimentus, spēlēt Lāzertag spēli, pārbaudīt savu erudīciju dažādās jomās, spēlēt florbolu tumsā, izbraukt ar drezīnu, pārbaudīt savas velobraukšanas prasmes,iejusties ugunsdzēsēja lomā un izbaudīt citas interesantas aktivitātes.

Par iespaidiem stāsta viena no komandas dalībniecēm 9.klases skolniece Sanija Reičela Feldmane:”Bija dažādi interesanti un komandu vienojoši uzdevumi. Uzdevumi bija arī ārā, kur lija lietus, bet tas netraucēja manai komandai un es domāju, ka nevienam šādu iespēju nevajadzētu laist garām. Interesanti bija pilnīgi visi uzdevumi. Mūsu komandas favorīts bija lāzertags, kurā varēja šaudīties un būvēt torni no atrastajiem klucīšiem. Noslēgumā visa komanda bija ļoti uztraukta, jo bija pienākusi rezultātu paziņošana. Mūsu komandu un Valkas komandu šķīra tikai viens punkts un tas bija satraucošākais brīdis šajā rezultātu paziņošanā. Tad, kad vadītājs pateica, ka Valkas komanda ir izcīnījusi 2.vietu, mēs sapratām, ka esam uzvarējuši un bijām tik laimīgi, Mēs vēl tagad tam visam nespējam noticēt! Mēs dosimies uz Stokholmu!!!”

Liels paldies Variņu pamatskolas komandai par izcīnīto 1.vietu.

Paldies arī pavadošajai skolotājai Evijai Kindzulei par komandas atbalstīšanu.