2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Valdība epidemioloģiskās situācijas dēļ nolēmusi 1.un 2.klašu skolēniem 8.februārī neatsākt mācības klātienē

Ņemot vērā to, ka epidemioloģiskā situācija Latvijā nav uzlabojusies, valdība ieklausoties Veselības ministrijas ekspertu viedokļos, šodien,  5.februārī, pieņēma lēmumu vēl neļaut 1. un 2.klašu skolēniem mācības klātienē.

Arī visi Smiltenes vidusskolas skolēni turpinās mācības attālināti. Epidemioloģiskā situācija mūsu novadā nav uzlabojusies, ir atkal jauni saslimšanas gadījumi arī Smiltenes vidusskolā. Tāpēc skolas direktore Ilze Vergina rosina ikvienu būt piesardzīgam. “Daudzu saslimšanas gadījumu varētu nebūt, ja visi ievērotu SPKC ieteikumus, katru saslimšanu uztvertu nopietni un neapdraudētu līdzcilvēkus, atbraucot no ārzemēm.  

Liels paldies visiem par sapratni, pacietību un risinājumu meklējumiem! Ticu, ka mūsu kopīgā sadarbība dos iespēju ātrāk atgriezties ierastajā dzīvē.”

 

Baiba Vahere, Smiltenes vidusskola