2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Un kur tu ej, tavs ceļš ir gaismas klāts..” (I.Ziedonis)

Žetonu vakars Smiltenes vidusskolas 12. klašu skolēniem ir izskanējis – izrunāts Imanta Ziedoņa zīmē, izdziedāts un teātra izrādē izspēlēts, sasaucoties “mašīnām, motoriem un meitenēm”, izdejots dejās.  Skolas piemiņas zīme – žetons – saņemts un iemūžināts fotogrāfijā.  

Ir daudz sirsnīgu un siltu emociju un pēcsajūtu. 

Jaunieši savai skolai un vecākiem velta īpašas domas:

“Skolotāji ir kā ceļa zīmes, tās parāda pareizo virzienu un skolēni izvēlas, vai sekos norādēm.

Kopā Smiltenes vidusskolā mēs, 12. klases skolēni, ar jums esam pavadījuši nupat jau 3 vidusskolas gadus. Daudziem  no mums skolas ceļš sākās Smiltenē, kādam – Jelgavā, Gaujienā, Launkalnē, Valmierā, bet pēdējie 3 kopā pavadītie gadi šeit, Smiltenes vidusskolā, ir bijuši piedzīvojumiem pilni.

Paldies mēs sakām par visu, jo no katras situācijas, katra vārda, katras dienas kaut ko jaunu var iemācīties. Ceļā, kam esam izgājuši cauri, ir gan sadursmes vietas, gan līkumi, gan arī garas taisnes. Paldies par izturību!”

“Mīļie vecāki! Katram no mums ir savi mērķi, ko vēlamies sasniegt, un tas ir pateicoties jūsu nerimstošo pūļu un ticības dēļ. Trūkst vārdu, lai izteiktu to, cik esam jums  pateicīgi par visu, ko mūsu labā esat darījuši. Par atbalstu, par to, ka likāt mums cīnīties un doties uz priekšu jebkurā grūtākā situācijā. Jums, vecāki, novēlam turpināt ticēt mums un mūsu sapņiem, jo ar jūsu atbalstu mēs spēsim sasniegt augstas virsotnes.”

12 – to ceļš uz augstajām virsotnēm ir tikai sācies! 

Teksts: I.Krūmiņa

Foto: J.Ūdris