2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Trapenes sākumskolas direktora amatā apstiprināta Līga Akmentiņa

31. augusta Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē amatā tika apstiprināta Trapenes sākumskolas direktore. Jaunais mācību gads Trapenes sākumskolā uzsāksies, trapenietes, Līga Akmentiņa vadībā.

Līgas Akmentiņas iepriekšējā profesionālā darba pieredze saistās ar pedagoģiju 9 gadu garumā Trapenes sākumskolā. Direktore iepriekš iesaistījusies projektu īstenošanā, kā arī sadarbības veicināšanā starp izglītības iestādēm. Uzrunājot L. Akmentiņu par turpmākajiem attīstības plāniem Trapenes sākumskolā, viņa uzsver, ka noteikti tiks turpināts aktīvs darbs pie projektiem un to īstenošanas.

Novadniece, Līga Akmentiņa, savu pirmo izglītību likumsakarīgi ieguvusi Trapenes pamatskolā, vēlāk Smiltenes ģimnāzijā, savukārt profesionālais bakalaura grāds izglītībā un pirmsskolas un sākumskolas skolotāja ( 1.-6.kl.) kvalifikācijā iegūts Latvijas Universitātē.

 

Smiltenes novada pašvaldība sveic ikvienu pedagogu, uzsākot jauno mācību gadu!

 

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste