2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tikšanās ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkeviču

7. decembrī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs tikās Rīgas pilī ar Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītā skolēnu radošo darbu konkursa dalībniekiem – 7. -9. klašu grupā.                                                                                                                                                                                                                                  

Uz šo tikšanos bija uzaicināta Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas skolniece Agnete Esmeralda Lauce ar savu vēstures skolotāju Līgu Bukovsku. Visus uzaicinātos sagaidīja skaiti saposta Ziemassvētku egle. Jau pašā sākumā skolēni saņēma Valsts prezidenta rakstisku apsveikumu Ziemassvētkos un novēlējumu Jaunajā gadā.

Pēc sasveicināšanās ar klātesošajiem, Valsts prezidents Edgars Rinkevičs apbalvoja konkursa uzvarētāju Agneti, kas saņēma mazu sirsnīgu dāvaniņu – eglītes rotu ar prezidenta pils attēlu.

Pēc tam sekoja pasākuma daļa, kur skolēni varēja uzdot prezidentam jautājumus. To bija daudz un visdažādākie:  vai jau bērnībā sapņoja kļūt par Valsts prezidentu, kas dod spēku, pildot šo amatu, kādi svarīgākie uzdevumi būtu jāveic Latvijā, kā vērtē Saeimas darbu, kā vērtē lauku skolu slēgšanu, mīļākā krāsa, mūzika, Ziemassvētku tradīcija utt. Uz visiem jautājumiem pat nepaspēja atbildēt, jo Valsts prezidentu jau gaidīja citā pasākumā.

Pasākuma otrajā daļā Improvizācijas teātra pārstāvji organizēja interesantus uzdevumus skolēniem.

Pasākums bija sirsnīgs un iedvesmojošs, kas ilgi paliks atmiņā.

Foto: L.Bukovska, Valsts prezidenta kanceleja

Informāciju sagatavoja:
Līga Bukovska
Vēstures skolotāja