2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“The Best in English 2021”

Šodien 21 Smiltenes vidusskolas 10. – 12.klašu skolēns tiešsaistē piedalījās  starptautiskajā konkursā “The Best in English 2021” . “Smiltenes vidusskolas jaunieši minētajā konkursā ar labiem panākumiem startē jau ceturto reizi,” informē Smiltenes novada angļu valodas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Gundega Upeniece. “The Best in English 2021” piedalījās 17 000 skolēnu no 624 skolām un 25 valstīm.

Dalībnieku darbus vērtēs starptautiskā un valstu mērogā. Uzvarētāji vinnēs divu nedēļu ekskursiju uz Kanādu.

“Uzdevumu sarežģītības pakāpe atbilda B 2 un C1 valodu prasmju līmenim, kāds parasti ir jauniešiem, beidzot vidusskolu,”  informē G.Upeniece. “Tāpēc patiesi liels prieks par jauniešu labajiem rezultātiem – 115, 109 un 107  no 125 iespējamiem punktiem. Vairākumam nopelnīto punktu skaits bija tuvu simtam.”

Jaunieši visaugstāk novērtēja iespēju piedalīties konkursā, kas, kā atzīst viņi  paši, bijis grūts un vienlaikus arī interesants. Uzdevumos iekļauti ļoti dažādi temati: lietoto apģērbu pārstrāde, jaunākās tehnoloģijas, tualetes papīra “vēsture”  u.c.

“Smiltenes vidusskolas jauniešiem līdz šim augstākais vērtējums minētajā konkursā – 23.vieta. Tas, ņemot vērā lielo konkurenci, ir ļoti labs rādītājs,”  uzskata G.Upeniece.

Šogad konkursu Smiltenes vidusskolā koordinēja skolotāja Elita Babra.

Paldies visiem jauniešiem, kas pārstāvēja Smiltenes vidusskolu starptautiskā mērogā!

Baiba Vahere