2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tehnikumam kauss par profesionālāko komunikāciju

8.decembrī Aizkrauklē notika LMT Autosporta akadēmijas 2018.gada sezonas apbalvošanas ceremonija. Smiltenes tehnikuma kartinga komanda saņēma kausu par profesionālāko komunikāciju un kausu par aktīvu piedalīšanos sacensībās. Par komandas publisko tēlu rūpējās 2.būvniecības kursa audzēknis Jānis Ričards Mauslis.

Latvijas čempionāta uzvarētāju apbalvošana notiks 12.janvārī. Jau zināms, ka Smiltenes tehnikuma elektrokartinga pilots – 3.A transporta kursa audzēknis Raitis Plukšs elektrokartingu klasē aizvadītajā sezonā izcīnījis godpilno trešo vietu. Komandas sasniegumi ir arī liels jauniešu trenera un skolotāja Ulda Siliņa, kā arī elektrokarta mehāniķa – nu jau Smiltenes tehnikuma absolventa Jāņa Špata un atbalstītāju nopelns.

Skolotājs Uldis Siliņš komandas vārdā saka paldies skolas direktoram Andrim Miezītim par atsaucību un atbalstu izaicinājumiem bagātajā sacensību sezonā.

Tests: Baiba Vahere

Foto: no Smiltenes tehnikuma kartinga komandas personiskā arhīva