2023. gada 22. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tehnikuma komandai “Ziemeļu stīgā” – pirmā vieta kopvērtējumā!

Treniņos ieguldītais darbs vainagojies ar panākumiem! Smiltenes tehnikuma komanda starpnovadu vieglatlētikas sacensībās “Ziemeļu stīga” vidusskolu grupā izcīnījusi pirmo vietu kopvērtējumā! Skolas jaunieši uzvarēja arī “Ziemeļu stīgas” stafetes skrējienā.

3.būvniecības kursa audzēknis Armands Vanags nopelnīja godpilno pirmo vietu lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

2.būvniecības kursa audzēknim Jurim Bozovičam – pirmā vieta tāllēkšanā. “Aizlecot tālāk par 6m, Juris pārspēja visus pēdējo gadu tehnikuma tāllēcējus,” informē Smiltenes tehnikuma sporta darba organizators Leons Peļņa. “Sacensībās “Ziemeļu stīga” jaunietis ieguva arī trešo vietu 200 m skrējienā. 2.b veterinārmedicīnas kursa jaunietei Viktorijai Pujātei – pirmā vieta 200 m skrējienā un trešā vieta 100 m skrējienā.

3.veterinārmedicīnas kursa audzēkne Kitija Švītiņa ar izciliem panākumiem pārstāvēja skolu, izcīnot pirmo vietu tāllēkšanā un otro vietu 100 m skrējienā.”

3.autotransporta kursa audzēknim Ainim Dailidem – trešā vieta šķēpmešanā. 2.būvniecības kursa audzēknim Mārtiņam Danielam Cīrulim – otrā vieta 800 m skrējienā. 3.viesnīcu pakalpojumu kursa audzēknei Gerdai Krieķei – otrā vieta 800 m skrējienā, 3.būvniecības kursa audzēknim Nikam Sandram Ābolam – otrā vieta tāllēkšanā.

2.a veterinārmedicīnas kursa audzēknei Daimonai Artamonovai – otrā vieta šķēpa mešanā un trešā vieta augstlēkšanā.

Vēl Smiltenes tehnikuma komandā sacensībās “Ziemeļu stīga” startēja 2.b veterinārmedicīnas kursa audzēkne Krista Briede, kura ieguva ceturto vietu lodes grūšanā, un 2.būvniecības kursa audzēknis Markuss Straume, kurš bija ceturtais 800 m skrējienā.

Lodes grūšanā skolu pārstāvēja arī 3.ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēkne Elvita Grudule.

Stafetes skrējienā startēja: Viktorija Pujāte, Kitija Švītiņa, Juris Bozovičs un Emīls Zjukovs.

Pagājušā gada starpnovadu vieglatlētikas sacensībās “Ziemeļu stīga” Smiltenes tehnikuma komanda izcīnīja piekto vietu.

Teksts: Baiba Vahere