2023. gada 3. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tehnikuma jauniešiem – piektā vieta Latvijā!

Smiltenes tehnikuma puiši godam sevi parādījuši kā vienus no spēcīgākajiem Latvijā! Skolas komanda šodien AMI SK 30. sacensībās roku cīņā izcīnījuši piekto vietu Latvijā! Apsveicam un no sirds lepojamies! Latvijas jaunos ceļus būvēs vīri kā ozoli! Paldies arī jauniešu trenerim, sporta skolotājam Mārtiņam Sorokinam!

Individuāli ar vislabākajiem panākumiem startēja 4.b transporta kursa audzēknis Emīls Srīvelis, kurš svara kategorijā līdz 90 kg ieguva trešo vietu Latvijā. 4.būvniecības kursa jaunieši Ralfs Ādamsons un Niks Sandrs Ābols ieguva ceturto vietu (Ralfs svara kategorijā līdz 70 kg, Niks Sandrs – svara kategorijā līdz 80 kg) un 2.transporta kursa audzēknis Jānis Gekišs (svara kategorijā līdz 90 kg).

Sacensībās vēl skolu pārstāvēja 4.autotransporta kursa audzēkņi Ainis Dailide un Sendijs Sendijs Purbērziņš, kā arī 4. a transporta kursa jaunietis Sandis Petrovs. Komandas kopvērtējumā tika ņemti visu dalībnieku sacensībās iegūtie punkti.

Teksts: Baiba Vahere, foto: no jauniešu personiskā arhīva.