2022. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tehnikuma basketbolistiem – otrā vieta Vidzemē!

7.februārī Smiltenes tehnikumā notika AMI SK 29.sporta spēļu apakšgrupas sacensības basketbolā jauniešiem. Smiltenes tehnikuma puiši izcīnīja otro vietu un 14.februārī kopā ar pirmās vietas ieguvējiem – Ogres tehnikuma jauniešiem pārstāvēs Vidzemes profesionāli izglītojošās skolas finālsacensībās Saldus tehnikumā.

Apakšgrupas sacensībās Smiltenē piedalījās Ogres tehnikuma, Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas, Valmieras tehnikuma, Priekuļu tehnikuma un Smiltenes tehnikuma jaunieši.

“Trešo vietu ieguva Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas komanda, ceturto – Valmieras tehnikums un piekto Priekuļu tehnikuma jaunieši,” informē Smiltenes tehnikuma sporta organizators Leons Peļņa.

Komandu spēki bija tik līdzīgi, ka līdz pat pēdējam brīdim nebija zināms, kurš iegūst pirmo, kurš – otro un trešo vietu. Visu izšķīra iemesto un zaudēto punktu skaits.”

Sacensībās Smiltenes tehnikumu pārstāvēja: Raivis Girgensons (1.hidrobūvniecības kurss), Vairis Velme (4.būvniecības kurss), Māris Zilbereizens (4.A transporta kurss), Reinis Girgensons (1.hidrobūvniecības kurss), Lauris Kordulis (3. B transporta kurss), Klāvs Zīle (2.A transporta kurss), Artūrs Astafjevs (1.viesmīlības pakalpojumu kurss), Pēteris Eberhards (3.A transporta kurss) un Jānis Mūrmanis (1.būvniecības kurss).

Baiba Vahere