2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tehnikuma audzēkņiem – trīs pirmās pakāpes diplomi!

Smiltenes tehnikuma audzēkņi Monta Ose (1.veterinārmedicīnas kurss), Uldis Knoks (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss) un Gatis Jefimovs (1.transporta kurss) no Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu skatuves runas konkursa atgriezušies ar 1.pakāpes diplomiem!

Monta, Uldis un Gatis ir aktīvi Smiltenes tehnikuma amatierteātra “Dramis” dalībnieki.

Katram jaunietim konkursam bija jāsagatavo divi priekšnesumi. Visi Smiltenes tehnikuma audzēkņi
vienu darbu izvēlējās no skolas absolventa Jāņa Tomaša daiļrades.

Paldies jauniešiem un skolas interešu izglītības skolotājai, skolēnu amatierteātra “Dramis” režisorei Anitai Bērziņai par audzēkņu izaugsmē ieguldīto darbu!

“Ir patiess prieks par mūsu jauniešiem!” par kopīgi paveikto priecājas Anita Bērziņa. “Protams, audzēkņiem vēl ir izaugsmes iespējas, bet tajā pašā laikā – Smiltenes tehnikuma profesijas nav saistītas ar mākslu, skatuves runas kultūru un aktiermeistarību… Šo audzēkņu sasniegumu pamatā ir brīvajā laikā ieguldītais darbs un prieks par iespēju pilnveidot savus dabas dotos talantus.

Paldies Malnavas koledžas kolēģiem par sirsnīgo uzņemšanu, par konkursa brīvo un radošo gaisotni, kurā visi jutās tik labi!

Patiesībā svarīgākā jau bija kopā būšana un iespēja redzēt vienam otra uzstāšanos, nevis iegūto punktu skaits.

Pavasarī vienmēr ir mazliet skumji – jau pavisam drīz klāt izlaidums, skolu beigs arī vairāki aktīvi “Dramja” dalībnieki… Šādos brīžos allaž ir mazliet satraukums par to, kāds veidosies nākamais amatierteātra kolektīvs. Taču šoreiz varu būt mierīga – pēdējos gados “Dramim” klāt nākuši vairāki ļoti labi jaunie dalībnieki!”