2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Sportotāju priekšā padodas par lietus mākoņi!

Smiltenes vidusskolas sporta laukums 6.septembrī bija pilnībā nodots pirmo līdz ceturto klašu rīcībā. Skolotāju Lailas Cīrules un Margaritas Mikartas organizētā sporta diena kļuvusi par savstarpēji saliedējošu tradīciju, kuras priekšā šodien padevās pat lietus mākoņi, kas agri no rīta vienai otrai sirsniņai lika mazliet skumji nopūsties: tiešām sporta dienas nebūs? Taču tiklīdz bērni sāka skriet un lēkt, Smiltenei uzsmaidīja saulīte un…

Tālāk jau viss notika kā lielā komandas spēlē, kurā nav uzvarētāju un zaudētāju, bet ir tikai daudz laimīgu puiku un meiteņu. 15 klases 15 uzdevumus pieveica kā nieku. Spēļu “stacijās” bērnus sagaidīja vecāko klašu skolēni. Atslēgas vārdi – prieks, sadarbība un daudz, daudz pozitīvu emociju.

Teksts: Baiba Vahere
Foto: Baiba Vahere