2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Solo dziedāšanas konkurss noslēdzies!

2024. gada 5. februārī Cēsīs norisinājās solo dziedāšanas konkurss “Vidzemes cīrulīši”.

Konkursā Smiltenes mūzikas skolu pārstāvēja 5 audzēkņi. Melānija Paegle, Tīna Emīlija Grigule, Elizabete Keita Seisuma, Eva Pavasare, Valters Kvelde. Konkursantiem bija jāizpilda Latviešu tautas dziesma un komponistes D. Robules dziesma. Dziesmu autore piedalījās žūrijā!

No sirds sveicam, lepojamies un sakām lielu paldies skolotājai Baibai Žēbinai par pacietīgu ikdienas darbu un degsmi, gatavojot audzēkņus konkursam. Paldies koncertmeistarēm Zaigai Petrovskai, Ingai Rācenei.

Šogad esam bagāti! Apsveicam konkursa “Vidzemes cīrulīši” laureātus:

  • Valteru Kveldi par iegūtu I vietu!
  • Melāniju Paegli ar iegūtu II vietu!
  • Evu Pavasari ar iegūtu III vietu!

Sagatavoja: Laura Grīnvalde