2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Sociālais projekts – sniegavīri senioriem

Kas sniegam kopīgs ar prieku? – Tas ar savu trauslo baltumu spēj raisīt pozitīvas emocijas, novērst skumjas domas un iepriecināt. No sniega var uzbūvēt sniegavīru. Un, skatoties uz tā smaidīgo sejiņu, ogļu melnajām ačtelēm un burkāna degunu, paliek vēl priecīgāk. Pieaugušajiem tas atsauc atmiņā bērnības bezrūpību. Smiltenes vidusskolas 4.klašu skolēni šorīt šo prieku uzdāvināja Smiltenes Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas  nodaļas iemītniekiem.

Sociālā projekta ietvaros kādreizējā slimnīcas dārzā pasaulē nāca daudz lielu un mazu sniegavīru. Sniegavīru celšana senioriem Smiltenes vidusskolas skolēniem kļuvusi jau par sirsnīgu un skaistu tradīciju. Tās idejas autore – skolotāja Ilva Dūmiņa.

Seniori varēja pa logu vērot, kā viens pēc otra dzimst būtnes, kuru galvenā misija – atgādināt, ka Smiltenē ir daudz bērnu, kuriem sirmgalvji ir svarīgi, kuriem rūp, lai ikviens no viņiem jūtas mīlēts un iepriecināts.

Bērnus sniega vīru celšanas akcijā atbalstīja skolotāji: Ilva Dūmiņa, Solvita Posse, Laura Brikmane un Varis Kondratjevs.

Foto: Ilva Dūmiņa, Solvita Posse un Varis Kondratjevs