2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas skolēnu panākumi zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) reģionālajā konferencē

10. martā norisinājās reģionālā ZPD konference, tajā veiksmīgi tika aizstāvēti deviņi darbi. Uz valsts konferenci darbus aizstāvēt tika uzaicināti Agnese Jaunmuktāne un Loreta Mūrniece (I pakāpe), Ernests Eglītis (I pakāpe), Rūdolfs Vahers (I pakāpe), Laura Ceriņa un Megija Kazeka (II pakāpe).
III pakāpes diplomus ieguva Ralfs Krūmiņš, Elīza Kauliņa, Nora Vīvuliņa un Monta Sorokina.

Loretas Mūrnieces, Agneses Jaunmuktānes, Ernesta Eglīša un Rūdolfa Vahera zinātniski pētnieciskā darba vadītāja – skolotāja Daina Zelmene. Lauras Ceriņas un Megijas Kazekas zinātniski pētniecisko darbu vadīja skolotāja Iveta Šmulāne, Elīzas Kauliņas – skolotāja Sandra Pakule, Noras Vīvuliņas un Ralfa Krūmiņa – skolotāja Inga Zariņa,  Montas Sorokinas zinātniski pētnieciskā darba vadītājs – skolotājs Jānis Celmiņš. Paldies skolotājiem, kuri, nežēlojot brīvo laiku, viņus atbalstīja un konsultēja zinātniski pētniecisko darbu izstrādē!

Paldies jauniešiem par ieguldīto darbu!

Valsts konference norisināsies 31.martā Rīgas Tehniskajā universitātē. Vēlam daudz radošu domu un veiksmi, pārstāvot Smiltenes vidusskolu Latvijas mērogā!