2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas skolēnu panākumi Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas 2023./2024. gada sezonā

Šajā mācību gadā notika septiņas Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas (JĢS) nodarbības, kurās piedalījās Vidzemes novada 6. – 12.klašu skolēni. 2023./2024.gada sezonas Skolu kausa izcīņā Smiltenes vidusskola nopelnīja 3.vietu kopvērtējumā. Pamatskolu kausa izcīņā Smiltenes vidusskolai iegūta 1.vieta kopvērtējumā.

Kristers Špats nopelnīju 5.vietu 7.klašu kopvērtējumā.  Nodarbībās VJĢS 25” un “Dienvidaustrumāzija” viņš izcīnīja 1.vietu.
8.klases skolnieks Valters Kvelde ieguva 3.vietu nodarbībā “Dienvidaustrumāzija”.
9.klašu grupā sezonas kopvērtējumā Vidzemē visas trīs godalgotās vietas ieguva Smiltenes vidusskolas skolēni.  Sezonas uzvarētājs ir Pauls Grabovskis, otra labākā – Estere Anna Strazdiņa, bet trešais labākais – Renārs Krustiņš.

Pauls Grabovskis izcīnīja 1.vietu nodarbībās “Meža ģeogrāfija” un  “VJĢS 25”, bet 2.vietu -nodarbībās “Dienvidaustrumāzija” un ‘’Ģeoloģija”. Estere Anna Strazdiņa ieguva 1.vietu nodarbībā “Latvijai – 105” un 3.vietu –  nodarbībā “VJĢS 25”. Renārs Krustiņš nopelnīja 1.vietu nodarbībā ‘’Ģeoloģija” un  3.vietu Atklātajā Vidzemes olimpiādē.

10.klases skolniece Justīne Būce izcīnīja 1.vietu nodarbībā “Dienvidaustrumāzija”.

Komandu mačos Estere Anna Strazdiņa, Valters Kvelde un Pauls Grabovskis ar komandu “Ruļļuki” ieguva 5.vietu, izcīnot labāko rezultātu pamatskolēnu komandu konkurencē.

Vismaz vienā JĢS nodarbībā no Smiltenes vidusskolas piedalījās šādi 7. – 10. klašu skolēni: Daniels Fanta, Haralds Hirte (abi no 7.a klases); Emīls Dreimanis, Kristaps Vilks, Kristers Špats, Martins Kondričs, Krišjānis Lanka (visi no 7.b klases), Lauma Strazdiņa, Matīss Van Eks, Eduards Vilkasts (visi no 7.c klases), Valters Kvelde (8.b klase), Krista Sabīne Vilne (8.d klase), Roberts Medejsis (9.c klase), Kārlis Brozis, Pauls Grabovskis, Kristers Rozentāls, Estere Anna Strazdiņa, Emīls Tarass, Laura Bonoparte, Renārs Krustiņš, Marta Kondratjeva (visi no 9.d klases), Justīne Būce, Kristers Purviņš (abi no 10.klases).

Paldies skolēniem par dalību, novada domei par transporta pakalpojumiem!

Ingūna Rulle, Smiltenes novada ģeogrāfijas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja