2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas skolēni piedalās starptautiskajā olimpiādē “The Best in English” 

Šodien 16 devīto, vienpadsmito un divpadsmito klašu skolēni tiešsaistē piedalījās starptautiskajā olimpiādē “The Best in English”.
Smiltenes vidusskolas jauniešiem piedalīšanās šajā olimpiādē jau kļuvusi par tradīciju. Šogad no Smiltenes vidusskolas skolēniem labākais rezultāts 12. klases skolniecei Alisei Čukurei, kura ieguva 94 no 118 iespējamiem punktiem.
Paldies Čehijas pārstāvjiem par izcilo tehnisko nodrošinājumu, kas skolēniem ļāva pilnībā koncentrēties tikai uz veicamo darbu, neliekot veltīt laiku, kurā svarīga katra minūte, tehnisku problēmu risināšanai.
Atbildīgā par olimpiādes norisi Smiltenes vidusskolā – angļu valodas skolotāja Elita Babra.