2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupa “Bitītes” pilnveido pašapkalpošanās prasmes

Janvāra mēnesī, lai veicinātu pašapkalpošanās prasmju apguvi, Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupas “Bitītes” bērni uzzināja, cik nozīmīga ir personīgā higiēna un, kas ir mikrobi. Bērni noskaidroja, kāpēc ir jāievēro higiēna un apguva pareizu roku mazgāšanas tehniku. Darba procesā tika radīti dažādi uzskates materiāli, kurus izvietot grupas telpā.

“Bitīšu” grupā viesojās arī Smiltenes vidusskolas veselības mācības skolotāja Linda Sausā, kura kopā ar bērniem veica interesantus eksperimentus un pārrunāja higiēnas ievērošanas principus.

Bērni izrādīja vēlmi tikties arī ar zobu higiēnisti Madaru Kundziņu – Ķauķīti. Higiēniste viņiem nodemonstrēja pareizu zobu mazgāšanas tehniku un paskaidroja, kāpēc ir svarīgi tīrīt zobus. Visi bērni ļoti priecājās par jaunajām zobu birstītēm, kuras higiēniste tiem uzdāvināja.

Informāciju sagatavoja:  Marta Dreimane, skolotāja