2023. gada 8. jūn.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas pirmo klašu skolēni ilustrē kalendāru

2019.gadā SIA “8CBR” svinēs 60 gadu jubileju. Par godu šim īpašajam notikumam uzņēmumam sadarbībā ar Smiltenes vidusskolas pirmo klašu skolēniem tapa oriģināls 2019.gada kalendārs.
Tā vizuālo noformējumu sarūpēja bērni, kuri ļāvās radošajai fantāzijai un dāvināja SIA “8CBR” zīmējumus par tematiem: ceļš, ceļu būvtehnika, ceļa zīmes, darbs uz ceļiem un tiltiem.
“Smiltene jau izsenis saukta par “ceļinieku” pilsētu. Arī mazos smilteniešus divreiz skubināt nevajadzēja,” stāsta Smiltenes vidusskolas direktores vietniece skolas ēkā Rīgas ielā Inese Raiskuma.  “Ar lielu prieku un aizrautību tapa daudz skaistu zīmējumu, no kuriem, kā teica Lacberga kungs, uzņēmuma pārstāvjiem bijis ļoti grūti izvēlēties tos, kuri greznos šā gada kalendāru… Tie, kuri piedalījušies šādā vērtēšanā, zina, cik neizsakāmi grūti novērtēt un salīdzināt bērnu darbus, kuros katrs ielicis savas labās domas un mīlestību.”
Pie skaistām un sirsnīgām balvām, SIA “8CBR” sarūpētām balvām, kā arī – jaunajiem kalendāriem tika visu darbu autori.

Lai tikpat veiksmīgs un radošai sadarbībai atvērts jaunais – 2019.gads!

Baiba Vahere