2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas pašpārvaldes organizētais pasākums “ Iekāp septītklasnieka kurpēs”

9.maija pēcpusdienā sesto klašu skolēni tikās Smiltenes vidusskolas pašpārvaldes organizētajā pasākumā “ Iekāp septītklasnieka kurpēs”. Jau nākamajā mācību gadā viņi septītās klases gaitas sāks Dakteru ielas ēkā. Tas vienlaikus ir gan aizraujoši, gan satraucoši. Lai sākums izdotos veiksmīgs un drošs, pašpārvaldes jaunieši iepazīstināja sestās klases skolēnus ar skolas ēku un aprīkojumu un piedāvāja piedalīties saliedējošās, radošās un izglītojošās stacijās dažādās vietās skolā. Skolēni uzzināja par iespējām, kas viņus sagaida šajā mācību posmā, kopīgi veidoja kolāžu par skolu, piedalījās veiklības stafetēs un radīja vēlmju un novēlējumu sienu. Lai nākamais mācību gads ir veiksmīgs, radošs un iedvesmojošs!