2023. gada 10. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas pašpārvaldes jaunieši atdzīvina piemirstas tradīcijas

20.aprīļa pēcpusdiena pie Smiltenes vidusskolas galvenās ieejas nezinātājam izskatītos pavisam dīvaina. Jaunieši, stāvot bariņos, skolas priekšā izlikuši visdažādākās mantas, izskatījās, it kā skolas priekšā tiktu rīkota ūtrupe vai saimniecības preču tirdziņš.
Skolas pašpārvalde šogad ir atdzīvinājusi vairākus gadus piemirsto tradīciju – Krāmu vakaru.

Kas tad tas īsti ir? Tā ir komandu spēle. Katrai komandai tiek iedots saraksts ar priekšmetiem, kas atrodami mājās, skolā, uz ielas, veikalā u.t.t. Šie priekšmeti novērtēti ar punktiem, atkarībā no tā, cik viegli sadzīvē tos atrast! Priekšmetus var meklēt jebkur.

Spēles mērķis ir jautri pavadīt laiku, draugu, skolasbiedru vai klasesbiedru kompānijā, svaigā gaisā, gūstot pozitīvas emocijas. Meklēt var pa visu pilsētu, kur vien kājas nes, taču nevar izmantot nekāda veida transportu, tas tiek fiksēts, atstājot sava tālruņa numuru un fiksējot atrašanās vietu reāllaikā.  Šis pasākums norisinās, ejot visai komandai kopā ar kājām.

Priekšmeti nav paslēpti, bet meklējami sadzīvē.

    Pasākums izvērtās jautrs un azartisks. Paldies visiem organizētājiem un dalībniekiem!

SVS pašpārvaldes koordinatore Aiga Sorokina