2023. gada 10. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas ieejas kartes dizaina autors Kārlis Brozis

Smiltenes vidusskolas skolēniem un darbiniekiem turpmāk būs oriģinālas identifikācijas kartes ieejai skolā. Kartes dizaina autors – 8. d klases skolnieks un Smiltenes mākslas skolas audzēknis Kārlis Brozis.

Kārli uzrunāt sadarbībai kartes tapšanā ierosināja Smiltenes mākslas skolas direktore Vineta Balode, kuru īpaši uzrunā zēna košais un krāsainais zīmēšanas stils.

“Tā kā tā būs ieejas karte skolā, uz kuru dodamies mācīties dažādus mācību priekšmetus, tad centos, lai par katru no tiem parādītos arī kāds mazs atgādinājums dizaina zīmējumā,” stāsta Kārlis. “Gribēju, lai karte ir koša un priecīga, lai cilvēkiem, uz to paskatoties, gribētos pasmaidīt. Ir arī pa kādai dusmīgai sejiņai – tādi mēs izskatāmies un tā redzam pasauli, kad esam sirdīgi. Patiesībā jau viss ir vienkārši – ja gribi iet uz skolu ar prieku, ja vēlies, lai citi ar tevi kopā jūtas omulīgi un labi, tad vispirms pašam jābūt atvērtam un pozitīvi noskaņotam,” uzskata Kārlis.

“Ieejas karte reizē ir arī kā atgādinājums par to, ka atkal varam mācīties klātienē, būt visi kopā mūsu jaunajā un skaistajā skolā!”

Zīmēšana ir Kārļa vaļasprieks jau vairākus gadus. Iespējams, ar mākslu būs saistīta arī viņa nākotnes profesija.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no personiskā arhīva