2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolai 27.vieta Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā

Dārzkopji rudenī priecājas par skaistu un bagātu ražu, skolas – par skolēnu panākumiem mācībās… Smiltenes vidusskola Draudzīgā aicinājuma fonda pēdējā, nesen publicētajā reitingā, ko veido, ņemot vērā centralizēto eksāmenu rezultātus, pilsētu vidusskolu grupā, 170 skolu konkurencē iekļuvusi 27.vietā. Fizikā eksāmenu kārtojuši 86 pilsētu vidusskolu skolēni un Smiltenes vidusskolas jauniešu mācību darba novērtējums atzīts par trešo labāko Latvijā!

Patiess gandarījums arī par mūsu skolēnu centralizēto eksāmenu vērtējumu citos mācību priekšmetos. Latviešu valodā 166 skolu konkurencē iegūta 22.vieta, ar tikpat labiem panākumiem startēts eksāmenos bioloģijā (117 skolu konkurencē) un angļu valodā (166 skolu konkurencē). Ķīmijā iegūta 25.vieta. Šajā mācību priekšmetā eksāmenu kārtot izvēlējušās 89 skolas.

Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu!