2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskola prezidentes kronēšana

Pirms rudens brīvdienām Smiltenes vidusskolā notika jaunievēlētās skolēnu pašpārvaldes prezidentes kronēšanas pasākums. Skolas prezidente Līga Gavare tika sveikta, skolēniem iejūtoties dažādu valstu iedzīvotāju lomā. Nekurzemes puikas, laumiņas un Pīters Pens un pat Kapteinis Āķis meklēja pazudušo Vendiju, pasākumā viesojās Džeimss Bonds un Hiacinte Burka, Līga varēja baudīt Francijas kafejnīcu romantiku, nokļūt pagātnē Senajā Ēģiptē un vienā no tūristu populārākajiem galamērķiem – Brazīlijā, valdzināt Zambijas puišus, sacensties ar Krievijas prezidentu (un uzvarēt), kā arī atcerēties un burvīgi nodziedāt latviešu tautasdziesmu “Maza, maza meitenīte”.
Paldies skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem, kuri radīja svētkus mums visiem!
Paldies skolēniem, kuru izdoma, enerģija un dzīvesprieks – kā vienmēr – uz visiem 200%, un klašu audzinātājām, kuras gatavas iesaistīties visdažādākajās avantūrās.