2023. gada 26. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolā ievēl nākamo pašpārvaldes prezidenti

24.maijs Smiltenes vidusskolai bija īpaša diena, jo notika pašpārvaldes vēlēšanas. Par Smiltenes vidusskolas nākamo pašpārvaldes prezidenti demokrātiskās vēlēšanās tika ievēlēta nu jau 12. klases skolniece Alise Zvejniece.
Alise ir īsts spēka un enerģijas iemiesojums – vienmēr aktīva, centīga, motivēta un dedzīga. Pagājušā gadā, vadot pašpārvaldes mediju grupu, viņa ir darījusi visu, lai  mūsu skola kļūtu par vēl labāku vietu mācībām un kopīgai pieredzei. Viņa prot spēlēt ģitāru, dejo tautas dejas, teicami mācās un atrod laiku arī savam īpašajam hobijam – fotografēšanai.

Tomēr Alises ceļā gaidāmi arī izaicinājumi – būs  jāstājas iepriekšējās skolas prezidentes Elīzas Kauliņas vietā. Viņa ir bijusi lieliska mūsu skolas līdere un izcils iedvesmas avots. Elīza kopā ar savu komandu ir paveikusi lielisku darbu,  organizējot visdažādākos pasākumus un vēl vairāk stiprinot piederību skolai, kopā būšanas  sajūtu, lepnumu un prieku būt, mācīties un dzīvot Smiltenē.  Esam ļoti pateicīgi Elīzai par ieguldīto darbu, laiku un atstāto mantojumu, kā arī vēlam veiksmi un jaunas iespējas augstskolā!🙌🏻❤️

Tagad Alise ar entuziasmu turpinās Elīzas pienākumus. Esam pārliecināti, ka Alise būs tikpat veiksmīga vadītāja, kas turpinās labās idejas un ieviesīs jaunu  – savu redzējumu!

Smiltenes pašpārvaldes vārdā Mediju grupas dalībnieces Una Gaine, Paula Šmulāne