2022. gada 27. aug.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikumam konkursā “Erudīts 2019” otrā vieta!

Smiltenes tehnikuma latviešu valodas un literatūras, Latvijas vēstures un pasaules vēstures komandai Latvijas profesionāli izglītojošo skolu erudīcijas konkursā “Erudīts 2019” izcīnījusi 2.vietu! Vēl konkursā Smiltenes tehnikumu pārstāvēja dabaszinātņu, matemātikas, informātikas un ekonomikas komanda, kas par piedalīšanos saņēma Atzinību. Abas komandas kopvērtējumā nopelnīja iespēju nākamgad konkursu rīkot Smiltenes tehnikumā. 

Humanitāro priekšmetu komandā startēja Sintija Jezuna, Ance Arta Skujiņa (abas – 3.viesnīcu pakalpojumu kurss) un Kristaps Emīls Radziņš (3.būvniecības kurss). Eksakto zinātņu komandā Smiltenes tehnikumu pārstāvēja  Ernests Aizkalns (3.A transporta kurss), Rinalds Petrovs (3.būvniecības kurss) un Sandis Rakovs (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss). Kopā ar jauniešiem uz konkursu devās direktora vietniece mācību darbā Rudīte Grabovska un skolotājs Dāvis Auziņš.

“Erudīcijas pasākums sākās ar skolēnu mājas darbu prezentācijām. Temats – “Vējš iedvesmo”. Konkursā piedalījās audzēkņi no 12 Latvijas profesionāli izglītojošām skolām,” informē direktora vietniece izglītības jomā Rudīte Grabovska. “Pēc prezentācijām skolēniem visu dienu notika erudīcijas sacensības, kurās tika pārbaudīta gan jauniešu attapība, gan loģiskā domāšana, gan vispārējā erudīcija.”

Konkurss notika Liepājas tehnikumā.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Rudīte Grabovska