2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikumā viesojas ārvalstu diplomātisko pārstāvniecību vadītāji

22.septembrī Smiltenes tehnikumā viesojās 30 Latvijā akreditēto ārvalstu diplomātisko pārstāvniecību vadītāji un viņus pavadošais personāls. Ikgadējā reģionālā brauciena laikā viņi tikās ar skolas direktoru Andri Miezīti, projektu vadītāju Madaru Ciemiņu un Mašīnzinību un būvniecības nozares programmu nodaļas vadītāju Rolandu Aģi.

Viesi, iepazinušies ar PIKC “Smiltenes tehnikums” izglītības piedāvājumiem un vietējā ražotāja – a/s “Smiltenes piens” produkciju, apmeklēja skolas būvniecības manēžu, veterināro mazo dzīvnieku klīniku un mašīnzinību mācību korpusu.

Brauciena mērķis – iepazīt reģiona kultūrvēsturi, uzņēmējdarbības iespējas, tūrisma un viesmīlības nozares piedāvājumu.

Informāciju sagatavoja 

Baiba Vahere