2024. gada 24. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikuma jaunietēm – pirmā vieta

Smiltenes tehnikuma jaunietes AMI SK 29. sporta spēļu apakšgrupas sacensībās dambretē izcīnīja pirmo vietu, jaunieši ieguva trešo vietu. Sacensības notika 13.decembrī, Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā.

“Jaunietes uzvarēja Aizkraukles Profesionālo vidusskolas, Priekuļu tehnikuma, Jelgavas tehnikuma un Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas dambretistes, vienlaikus izcīnot iespēju kopā ar otrās vietas ieguvējām – Aizkraukles Profesionālās vidusskolas jaunietēm startēt republikas finālsacensībās Rīgā,” informē Smiltenes tehnikuma sporta dzīves organizators Leons Peļņa. “Trešo vietu ieguva Priekuļu tehnikuma komanda.”

Komandā spēlēja Elvita Grudule (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss), Sabīne Budeviča (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss), Sintija Bogdanova (1.ēdināšanas pakalpojumu kurss), Ilze Ilze Sintija Bite (3.veterinārmedicīnas kurss), Kitija Švītiņa (3.veterinārmedicīnas pakalpojumu kurss) un Emīlija Tīna Eine (1.ēdināšanas pakalpojumu kurss).

“Jauniešiem, lai kvalificētos republikas finālsacensībām, izcīņa pietrūka puspunkts,” komentē Leons Peļņa. “Smiltenes tehnikuma jaunieši sacensībās uzvarēja Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas audzēkņus, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas un Rīgas Valsts tehnikuma komandu. Neizšķirti nospēlēja ar Priekuļu tehnikumu un zaudēja Aizkraukles Profesionālās vidusskolas basketbolistiem. Jauniešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Rīgas Valsts tehnikuma komanda, otro – Aizkraukles Profesionālā vidusskolas dambretisti.”

Smiltenes tehnikuma komandā spēlēja Kristiāns Ošiņš (4.būvniecības kurss), Rens Raijens Kreitūzis (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss), Eltons Čaks (1.hidrobūvniecības kurss), Zigmunds Kleins (3.a transporta kurss) un Renāts Kapusts (1.vidusskolas veterinārmedicīnas kurss).

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no jauniešu personiskā arhīva