2022. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikuma futbolistēm – otrā vieta!

Smiltenes tehnikuma futbolistes kopā ar Valmiera tehnikuma jaunietēm 6. martā pārstāvēs Vidzemi AMI SK 29.sporta spēļu finālsacensībās telpu futbolā jaunietēm Rīgā.
28.februārī Smiltenes tehnikumā notika apakšgrupas sacensības, kurās pirmo vietu izcīnīja Valmieras tehnikuma, otro – Smiltenes tehnikuma un trešo – Malnavas koledžas jaunietes.

Smiltenes tehnikuma futbolistes ar rezultātu 1:4 zaudēja Valmieras tehnikuma komandai un ar rezultātu 6:1 uzvarēja Malnavas koledžu. Savukārt Valmieras tehnikuma futbolistes izšķirīgā spēlē ar rezultātu 7:0 uzvarēja Malnavas koledžas komandu, sacensībās izcīnot 2.vietu.

Smiltenes tehnikumu sacensībās pārstāvēja: Kitija Švītiņa, Sindija Kalīte un Ksendija Barkovska no 3.veterinārmedicīnas kursa, Monika Šķērsta no 2.b veterinārmedicīnas kursa, Dinija Gabranova un Daimona Artamonova  no 2a veterinārmedicīnas kursa un Justīne Stūre no 1.transporta kursa.

Baiba Vahere