2022. gada 12. aug.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikumā erudīcijas konkurss “Domā, zini, mini!”

2020.gada 20.februārī Smiltenes tehnikumā notika skolas erudīcijas konkurss “Domā, zini, mini!”, kur savstarpēji sacentās divdesmit četru kursu komandas.

Šāds konkurss Vispārizglītojošo mācību priekšmetu nedēļas noslēgumā jau kļuvis par visu iemīļotu Smiltenes tehnikuma tradīciju. Konkurss notika 11.kārtās, kurās tika pārbaudīta jauniešu atjautība, vērīgums un zināšanas par tematiem: lidojums, sports, personības, krāsas, pārtika, ūdens, mūzika, automobiļi, skaitļi, dzīvnieki un Smiltenei 100.

Šoreiz vislabāk veicās 2.autotransporta kursa komandai – viņiem pirmā vieta. Otrā vieta – 4.būvniecības kursam, trešā vieta – 1.veterinārmedicīnas kursam. Pēc pasākuma liels gandarījums bija gan skolotājiem, kuri organizēja konkursu, gan jauniešiem, kas piedalījās un uzzināja daudz jauna. Kā vēsta latviešu tautas sakāmvārds: “Gudram pieder pasaule!”

Pasākums “Domā, zini, mini!” zināmā mērā bija arī neliela iesildīšanās pirms Latvijas profesionāli izglītojošo skolu audzēkņu konkursa “Erudīts 2020”, ko šogad organizē Smiltenes tehnikums. Konkurss notiks 2.aprīlī.

FOTO

Teksts: Baiba Vahere, foto: Guntis Viļums