2023. gada 30. janv.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikuma audzēkne Līga Receba dosies uz “SkillsLatvia 2022” finālu!

Smiltenes tehnikuma jauniešu pašpārvaldes prezidente – 3. pavāru kursa audzēkne Līga Receba – Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia 2022″ pusfināla prasmju konkursā “Ēdienu gatavošana” izcīnījusi iespēju būt vienai no sešiem Latvijas profesionāli izglītojošo skolu nākamajiem pavāriem, kuri piedalīsies konkursa finālā. Konkursa “SkillsLatvia 2022” pusfināls notika sešas stundas, kuru laikā pretendentiem vajadzēja pagatavot siltās uzkodas, pamatēdienu un desertu. Līgai konkursam sagatavoties palīdzēja Tūrisma nozares mācību programmu vadītāja Ira Gaile un skolotāja Inese Veidemane.

Apsveicam ar panākumiem!

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vahere

Foto: VIAA