2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada veicināšanas balva – Tīnai Riekstai!

Smiltenes vidusskolas 8. b klases skolniece Tīna Rieksta saņēma Smiltenes novada pašvaldības atzinības konkursa “Smiltenes novada jaunietis” veicināšanas balvu.

Tīna vairākkārt priecējusi skatītājus gan skolas, gan novada pasākumos ar savu muzikālo talantu, virtuozo klavierspēli. Viņa guvusi augstus panākumus dažādos konkursos, pārstāvot Smiltenes novadu Latvijas mērogā.

Tīna ir darbīga, sirsnīga, radoša atbildīga, enerģiska, gatava iesaistīties dažādos kultūras un labdarības pasākumos. Viņai ir svarīgi vairot pasaulē mīlestību, labestību, sirsnību un prieku.

“Uz Tīnu var paļauties. Ja klasē būs situācija, kad vajag kaut ko izdarīt, viņa uzreiz to pamanīs un atsauksies,” par Tīnu saka viņas klases audzinātāja Sarmīte Rīdere. “Viņa ir kā mūsu klases motorītis, kas neļauj ne mirkli apstāties, iesīkstēt. Ļoti darbīga un draudzīga meitene ar plašu redzesloku. Ar Tīnu ir interesanti runāties par mūziku, literatūru un daudzām citām tēmām. Viņai par visu ir savs viedoklis.”

Novēlam Tīnai tikpat mērķtiecīgi turpināt veiksmīgi iesākto izaugsmes ceļu!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Nauris Slokenbergs