2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada skolu pašpārvalžu savstarpējās pieredzes apmaiņas sākums

Šī gada septembrī aizsākās Smiltenes novada skolu pašpārvalžu atbalsta personu/ konsultantu savstarpējā sadarbība. Uz aicinājumu par kopīgu sadarbību arsaucās Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola, Grundzāles pamatskola, Palsmanes pamatskola, Blomes pamatskola, Smiltenes vidusskola un Raunas pamatskola.

Konsultantu kopīgi izvirzītie galvenais mērķis bija savstarpējā pieredzes apmaiņa un dažādu metožu aizgūšana un apgūšana. Pēc vairākām tiešsaistes tikšanās reziēm, atskanēja Smiltenes vidusskolas konsultantes Aigas uzaicinājums uz ciemošanos viņu pašpārvaldē.

Tā, 4.decembrī, visu augstāk minēto skolu pašpārvaldes sēdās busiņos un mašīnās, lai 3-4 pārstāvju lokā dotos pieredzes apmaiņas braucienā uz Smiltenes vidusskolu. Tur mūs sagaidīja skolēnu pašpārvalde, kura bija sagatavojusi dažādas iepazīšanās aktivitātes un prezentāciju par savu darbību, tikšanās laikā devāmies ekskursijā pa Smiltenes vidusskolu un piedzīvojām iespēju piedalīties Akvārija tipa diskusijā par svarīgo skolēniem pašpārvaldē. Paldies visiem dalībniekiem un ciemiņu sagaidītājiem! Pieredzes apmaiņu starp novada skolu pašpārvaldēm plānots turpināt ar viesošanos Grundzāles pamatskolā jau nākamā gada sākumā.

Informāciju sagatavoja:
 Justīne Buliņa-Pinka
Jaunatnes darbiniece