2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada seniori apgūst sevis izzināšanu

2023. gada maijā Smiltenes novada Izglītības pārvalde turpināja organizēt apmācību cikla “Senioru akadēmija” nodarbības Apē, Raunā un Smiltenē. To ietvaros novada aktīvie seniori apguva jaunas vai papildināja esošās zināšanas par sevis izzināšanu.

Nodarbības ,,Resursu krūze” vadīja Izglītības pārvaldes pedagoģe, psiholoģe Natālija Juščenko no Ukrainas. Tajās stāstīja, kā nomierināt sevi un citus, kad pārņem emocijas. Dalībnieki saņēma padomus un apguva praktiskus vingrinājumus stresa negatīvās ietekmes mazināšanai. Tas bija pozitīvām emocijām piesātināts mācību process ar teorētisku un praktisku pievienoto vērtību.

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece

 

Madara Mūrniece

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste