2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldības “Gada jaunietis skolā 2023” – Sindija Jirgensone!

Lepojamies ar mūsu skolas viceprezidenti Sindiju Jirgensoni, kura nopelnījusi Smiltenes novada pašvaldības atzinības konkursa “Smiltenes novada jaunietis” titulu nominācijā “Gada jaunietis skolā 2023”!

Sindija iedvesmo ar savu mērķtiecību, inovatīvajiem risinājumiem, toleranci, radošumu, pacietību, labestību, atbildības sajūtu, plašo redzesloku un spēju uzklausīt.

Sindiju par skolas un tās jauniešu izaugsmē ieguldīto darbu godpilnajam titulam nominējusi Smiltenes vidusskolas jauniešu pašpārvaldes koordinatore Aiga Sorokina, kura par viņu saka: “Sindija bijusi iniciatore un līdzautore gandrīz visiem skolas ārpusstundu pasākumiem. Jauniete aktīvi iesaistījusies dažādos projektos, palīdzējusi organizēt aktivitātes viesskolēniem, kā arī ieguldījusi daudz darba skolas tēla veidošanā un popularizēšanā. Sindija sniegusi vērtīgus ieteikumus vadībai par izglītības iestādes mikroklimata uzlabošanu un skolas attīstību nākotnē.

Sindijai piemīt talants uzklausīt, iedvesmot un iedrošināt skolasbiedrus.”

Brīvajā laikā Sindija dzied Smiltenes vidusskolas jauniešu korī “Lido”. Viņa ir absolvējusi Smiltenes Mūzikas skolas klavieru klasi un Smiltenes Bērnu un jauniešu sporta skolas orientēšanās sporta klasi.

Izvērstāks raksts, saruna ar Smiltenes novada Gada jaunieti Sindiju Jirgensoni – tuvākajā laikā.

Teksts: Baiba Bahere

Foto: Nauris Slokenbergs