2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība pasniedza stipendiju apliecinājumus 39 vidusskolēniem

2024. gada 15. janvārī Smiltenes vidusskolā pašvaldība pasniedza stipendiju apliecinājumus 39 vidusskolēniem par augstiem sasniegumiem mācībās un aktīvu sabiedrisko darbu šī mācību gada pirmajā semestrī.

Stipendiju pasniegšanas mērķis ir motivēt 10.-12. klašu skolēnus sasniegt iespējami augstākus individuālos rezultātus, apgūt zināšanas padziļināti un veicināt vidējo izglītību apgūt Smiltenes novadā. Stipendijas apmērs atkarīgs no sasniegtajiem rezultātiem – jo tie augstāki, jo stipendija lielāka, sākot no 20 līdz 60 eiro.

Uzrunājot jauniešus, pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš pateicās par ieguldīto darbu:  “Stipendijas ir veids, kā mēs ceram iedrošināt jūs izmantot savas dotības, kas jums katram ir – mācīties padziļināti un apgūt jaunas zināšanas. Mums ir nepieciešami zinoši speciālisti dažādās jomas, tāpēc šī stipendija var kalpot kā pirmais mērķis un kā pirmās sacensības, uz ko tiekties. Mēs visi kopā veidojam šo vietu, Latviju un Smiltenes novadu. Ļoti gaidām pēc kāda laika ar jūsu zināšanām atpakaļ. Paldies par jūsu darbu!”

Smiltenes vidusskolas direktore Inguna Kondratjeva jauniešiem vēlēja: “Vairāk ieraudzīt, vairāk gribēt kaut ko paveikt un, protams, uzdrīkstēties. Ja tas būs, ticiet man, varēsiet kalnus gāzt. Lai jums izdodas savu budžetu papildināt, apgūstot kaut ko jaunu!”

Smiltenes novada Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste Linda Purmale pateicās jauniešiem par dažādu šķēršļu pārvarēšanu ceļā uz individuāliem sasniegumiem mācībās, kā arī Smiltenes vidusskolas direktorei, skolotājiem un citiem darbiniekiem, kas ikdienā skolēnus atbalsta.

Esam lepni par ikvienu stipendiātu! Lai veiksmīgs un zināšanām piepildīts otrais  mācību semestris! Smiltenes novada jauniešiem sanāk!

 

Pamats: 2023. gada 21. septembra Smiltenes novada pašvaldības nolikums Nr.41/23 “Stipendijas Smiltenes novada vispārizglītojošo skolu izglītojamajiem”.

 

Sagatavoja:

Marita Mūze, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītāja