2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība izsludina konkursu “Par sasniegumiem izglītībā’’

Konkursa “Par sasniegumiem izglītībā” mērķis ir stiprināt pedagoga, pedagoga palīga, skolotāja palīga pirmskolā, skolotāja logopēda, pedagoga karjeras konsultanta, sociālā pedagoga, speciālā pedagoga, izglītības psihologa, izglītības metodiķa un izglītības iestādes bibliotekāra profesijas prestižu, atpazīstamību sabiedrībā, motivēt pedagogus un atbalsta speciālistus radošam darbam.

Konkursu organizē Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde sadarbībā ar novada izglītības iestādēm.

Konkursa laureāti tiek apbalvoti par sasniegumiem:

  1. mācību darbā,
  2. audzināšanas darbā,
  3. radošumā, inovācijās,
  4. izglītības iestādes vadīšanā,
  5. atbalsts izglītojamo augstiem sasniegumiem.

Pieteikumi konkursam jāiesniedz līdz 2023. gada 17. septembrim Smiltenes novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 3 vai elektroniski, pieteikumu sūtot uz elektroniskā pasta adresi [email protected]. Konkursa nolikums pieejams Smiltenes novada mājaslapā https://izglitiba.smiltenesnovads.lv/normativie-akti/. Papildus informācija Smiltenes novada Izglītības pārvaldē pa tālr. 64707579 vai sūtot jautājumus uz e-pastu: [email protected].

 

Informāciju sagatavoja:

Smiltenes novada Izglītības pārvalde