2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada mūzikas olimpiāde

28.martā mūsu skolā notika Smiltenes novada mūzikas olimpiāde. Olimpiāde sastāvēja no teorijas daļas, kurā bija dažādi uzdevumi par dažādām tēmām un mūzikas klausīšanās, taču otrā daļa bija praktiskā muzicēšana, kurā katrs dalībnieks ritmizēja izlozēto ritmu un dziedāja latviešu tautasdziesmu a capella (bez pavadījuma).  Kamēr tika laboti teorijas uzdevumi un skaitīti punkti, olimpiādes skolēniem bija iespēja doties izzināt Gaujienas Mūzikas taku un iepazīt Jāzepa Vītola memoriālo muzeju “Anniņas.” Paldies muzeja darbiniecei Sanitai Sproģei.

🎶🌷🎶🌷🎶🌷🎶

Paldies skolotājai Dagnijai Pakalnei par meiteņu sagatavošanu un olimpiādes organizēšanu!

🎶🏆🎶

Rezultāti:

2.klašu grupā:

3.vieta – Emīlijai Pilmanei

Pateicība: Melisai Keitai Graudiņai

🎶🏆🎶

4.klašu grupā:

Pateicības: Enjai Lazdiņai, Enijai Bitniecei

🎶🏆🎶

7.klašu grupā:

2.vieta – Egijai Auziņai

🎶🏆🎶

9.klašu grupā:

1.vieta – Martai Kalniņai

Mūzikas skolotāja Dagnija Pakalne